Biz Yeni Uzman Akademiyiz

Ankara İş Güvenliği Kursu eğitimlerinin öncü ismi Yeni Uzman Akademi, 2013 yılından bu yana Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının yetkilendirmesi ile iş güvenliği kursu alanında eğitim vermeye başlamıştır. İş sağlığı ve güvenliği sektörü içerisinde önemli bir yere sahiptir. Yeni Uzman Akademi, siz değerli katılımcılarımızın talepleri üzerine eğitim alanlarını ve şube sayısını artırarak ülkemizin birçok ilinde eğitim faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir. Yeni Uzman Akademi tüm eğitimlerini, alanın en iyisi eğiticilerin rehberliğinde, modern sistemlerle gerçekleştirir.

Ankara İş Güvenliği Kursu olan Yeni Uzman Akademi’nin eğitim sistemlerindeki yenilikçi programların amacı kursiyerlerini sadece sınavlara değil profesyonel iş hayatına hazırlamaktır. Yeni Uzman Akademi’nin kursiyerleri, bu eğitim ailesinin üyeliklerinin sadece eğitim dönemleri içinde kalmadığını bilirler. Profesyonel iş hayatları boyunca daima rehberlik hizmeti alabilecekleri bir eğitim kurumunun üyesi olduklarının bilincindedirler.

Eğitim kurumumuz farklı illerde İSG Eğitimi Profesyonelleri eğitim düzenlemenin yanı sıra İş Güvenliği Kursu eğitimlerinin öncü ismidir. Yeni Uzman Akademi iş güvenliği kursu yapmış olduğu çeşitli etkinlikler sayesinde İSG dünyasının da çehresini değiştiriyor.

Vizyonumuz: Yeni Uzman Akademi olarak İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründe, akademik bakış açısı ile saha deneyimini bir araya getiriyoruz. Katılımcılarımızın ihtiyaç duyduğu eğitimi vermeye ve İSG profesyoneli olarak çalışma hayatında bulundukları süre içerisinde yanlarında olma düşüncesi ile yolumuza tecrübeli eğitim kadromuzla hız kesmeden devam ediyoruz.

Misyonumuz: Yeni Uzman Akademi olarak tüm kursiyer ve kursiyer adaylarımızın ihtiyaçlarını göz önünde tutarak, her anlamda işinin bilincinde profesyoneller yetiştirecek bir eğitim sistemi uyguluyoruz. Amacımız kursiyerlerimizin ihtiyaçlarına en hızlı ve en kapsamlı şekilde cevap vermektir. Eğitim ağımızı Türkiye’nin her yerine yaymak, iş sağlığı ve güvenliği alanında zirvedeki yerimizi korumaktır.